Sërish përplasje mes Shqipes dhe Ganisë pas Prime të fundit

By

Banorët e Big Brother VIP Kosova, Shqipja dhe Ganiu kanë diskutuar rreth situatës së tyre që ka ndodhur gjatë ditës së djeshme.

Ata janë munduar të sqarohen, por edhe janë thumbuar me njëri-tjetrin.

“Nëse ta kthej unë edhe një herë, do të dalësh duke qarë, ndërsa unë do te qesh, a e di se pse? Sepse do të dalësh me trauma”, është shprehur Shqipja.

Por për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Artikuj të ngjashëm