Besart Halimi ndahet nga gruaja? – Flet vetë këngëtari (VIDEO)

By

Këngëtari Besart Halimi, këtë javë ishte në ballinën e mediave rozë pasi thuhej se është ndarë nga gruaja e tij, Ilirjana.

Krejt kjo nisi pasi çifti i fshiu të gjitha fotografitë me njëri-tjetrin në Instagram madje as nuk e ndiqnin njëri-tjetrin në këtë rrjet social.

Sidoqoftë, Besarti foli vetë për këtë pjesë duke treguar çfarë po ndodhë në të vërtetë mes tij dhe  bashkëshorte.

Detajet ua sjell videoja e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm