I martuar po, por a flirton Enis Bytyqi me femrat e estradës? (VIDEO)

By

Protagonisti i intervistët 60 sekonda të Prive, këtë javë ishte këngëtari Enis Bytyqi.

Artisti fillimisht dëshmoi se bashkëshortja e tij është në radhë të parë për çdo gjë mirëpo zbuloi edhe disa sekrete të vogla.

Si u përgjigj ai kur u pyet ‘a flirtojnë femrat e estradës më të?’  dhe si në pyetjen ‘seksi më i mirë para apo pas martesës’ e kuptoni duke klikuar në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm