Gjyste Vulaj goditet në fytyrë!

By

Këngëtarja e njohur Gjyste Vulaj është zgjuar më ndryshe se zakonisht këtë të dielë.

Një shqelm në fytyrë ishte shkaktari që i ndërpreu gjumin. E ‘fajtori’ për këtë është djali i saj, Besarti i cili në gjumë ka goditur nënën e tij në hundë e buzë.

‘Nuk ndëgjon arsyetime për të fjetur në shtratin e vetë por gjen arsyetime dhe vjen në shtratin tonë’ – është shprehur këngëtarja.

Ndryshe, Gjystja u bë nënë me Besartin për herë të dytë pas një periudhe relativisht të gjatë kohore duke u bekuar me djalë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm