Morena dashurisë së saj të parë: Ty do të t’i jepja edhe vjet e mia (FOTO)

By

Ajo rrallë bëhet emocionale, por kur bëhet të gjitha i ka vetëm për një njeri.

Këngëtarja e modelja Morena Taraku, e cila bën një jetë luksoze e shpesh ndodhet në udhëtime jashtë vendit, shpesh ka mall për familjen e saj.

Ndonëse nëna nuk i jeton më, është babai ai të cilit Morena ia ka dedikuar tërë dashurinë.

Shpesh dyshja shihen bashkë në darka e dreka, vetëm në shoqërinë e njëri tjetrit.

Ndërsa mbrëmë, Morena ka darkuar me babain e saj, regjisorin Selami Taraku, dhe më pas një fotografi e ka publikuar në Instagram, ku i thotë atij, se do ishte e gatshme që t’i falte atij edhe vjetët e jetës së saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm