Beniada puth Donaldin (VIDEO)

By

Në shtëpinë e Big Brother ka ndodhur një tjetër puthje, veçse jo në buzë.

Kësaj radhe, Beniada i dhuroi një puthje shoqërore Donaldit dhe rrjeti u ‘çmend’.

Komentet thonë se janë më të mirët madje i quajtën edhe të ëmbël.

Më poshtë shihni momentin./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm