Bella Hadid po rimëkëmbet nga ndarja duke kaluar kohë me mashkullin numër 1 të jetës së saj

By

Bella Hadid u nda nga ylli i pop-it The Weeknd në fillim të këtij muajit për herë të dytë.

Image result for bella hadid the weeknd

Por të Shtunën, Bella Hadid ishte parë e lumtur kur ajo në Instagram kishte një foto duke shijuar kohë cilësore në kuzhinë me babanë Mohamed Hadid. Modelja, 27 vjeç pozoi në krah të babait të saj, përpara një pjate me ushqime me pamje të shijshme.

Say cheese! On Saturday, Bella Hadid was still seen in good spirits as she Instagrammed a photo of herself enjoying quality time in the kitchen with father Mohamed Hadid

Më 6 gusht, E!News raportuan që Bella dhe The Weeknd, emri i vërtetë i të cilit është Abel Makkonen Tesfaye, kishin ndarë rrugët.

Një burim tha se ‘distanca’ ka të bëjë shumë me prishjen e marrëdhënies së tyre.

Artikuj të ngjashëm