Çfarë lajmi mori Ronela Hajati për Jennifer Lopez?

By

Ronela Hajati është në përgatitje të projektit të saj të ri që pritet të publikohet gjatë mujave të nxehtë.

Këngëtarja zbuloi javë më parë se kënga është finalizuar dhe se xhirimet e klipit kishin nisur.

Të gjitha këto lajme, këngëtarja i zbulon përmes rrjeteve sociale aty ku është shumë aktive.

Postimi i saj i fundit në instastory ka të bëjë më Jennifer Lopez.

“Me thane qe  @j.lo sikur si kishte ec shum kjo kenga e fundit! Qesha dhe iu thash: ‘po pse, si ne eshte ajo qe t’kapi miliona klikime?’ Cit. ‘truri kokerr gruri’, shkroi Ronela.

A thua vallë kujt ia dedikoi Ronela këtë status?/Prive.al

Artikuj të ngjashëm