Bella Hadid dhe i dashuri i saj bëjnë daljen e parë publike

By

Bella Hadid dhe i dashuri i saj Marc Kalman, kanë bërë daljen e tyre të parë publik.

Dyshja është fotografuar gjatë një darke romantike në tarracën e restorantit australian “LouLou”, para se të kthehen në hotel.

Modelja dhe regjisori mbajtjen të fshehtë romancën e tyre që nga muaji qershor. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm