Dua Lipa po debuton si aktore krah emrave më prominentë në industri

By

Regjisori i “Kingsman”, Matthew Vaughn ka gjetur një yll të ri për filmin “Argylle”.

Bëhet fjalë për Dua Lipën e cila do të debutojë si aktore në filmin e zhanrit thriller krah yjeve si Henry Cavill, Sam Rockwell, Bryce Dallas Howard, Bryan Cranston, Catherine O’Hara, John Cena, dhe Samuel EL Jackson.

Këngëtarja gjithashtu do të kujdeset edhe për muzikën e filmit. Xhirimet për filmin pritet të nisin këtë gusht. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm