E pasur se jo mahi, kjo këmishë e Marina Vjollcës kalon shumën katër shifrore!

By

Të jesh njëra nga moderatoret më të famshme në shqiptari e po ashtu bashkëshortja e një reperi koncertet e të cilit s’kanë të ndalur, po që të jep standard të mirë jete.

Moderatorja e njohur Luana Vjollca, vishet shtrenjtë dhe pa dyshim, nën markat më të njohura botërore.

Vjollca e martuar me Getoar Selimin, ka një këmishë që në shikim të parë s’ta mbush syrin për atë çmim megjithatë marka Roberto Cavalli shquhet për luks dhe gjëra të kushtueshme.

Këmisha e Luanës të cilën ajo e mbanë veshur në imazhin e fundit të publikuar në Instagram, ka një shumë katër shifrore!

Faqja shqiptare në instagram “What They Wearing”, ka zbuluar cmimin e bluzës së Marinës, që është hic më pak se 1045 euro, ngase është nga mëndafsh i pastër. /Prive.al

https://www.instagram.com/p/BnZV8buHGVM/?taken-by=whattheywearin

Artikuj të ngjashëm