Keith na njoftoi me motrën dhe gjithë vëmendjen e mori ajo!

By

Partneri i aktores Adriana Matoshi, Keith Groeneveld është goxha aktiv në rrjete sociale.

View this post on Instagram

A post shared by Keith Owen Groeneveld (@kidoisthename)

Ai ndan me ndjekësit veçanërisht momente me Adrianën duke treguar copëza të dashurisë dhe lidhjes romantike.

Por sot ai është shfaqur krah një njeriut tjetër shumë të rëndësishëm në jetën e tij.

Keith ka njoftuar ndjekësit e shumtë me motrën e tij e cila ka marrë vëmendje për shkak të bukurisë. /Prive.al

No description available.

Artikuj të ngjashëm