Bebe Rexha si 16-të vjeçare, nuk do ta njihni (FOTO)

By

Ndodh rëndom që të famshmit të na “qerasin” me nga një imazh nga rinia e tyre e hershme.

Kjo është mënyra më e mirë për ta parë sa kanë ndryshuar ata në fizik dhe kanë apo nuk kanë ndonjë ndërhyrje estetike apo kirurgjike.

Nëse nuk e keni parë asnjëherë këngëtaren Bebe Rexha kur ishte shumë e re, tani e keni mundësinë.

Bebe që është 28 vjeçare, ka publikuar në profilin e saj në Instagram një fotografi kur ajo ishte vetëm 16-të vjeç.

Bleta Rexha e njohur si Bebe, është njëra ndër shqiptaret më të famshme në botë, e cila është dibrane që u rrit në Shtetet e Bashkuara, ku bëri karrierë të hatashme muzikore e bëri që emri i saj të njihet në tërë botën. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm