Lorik Cana thotë fjalë të mëdha për Dua Lipën

By

Ditë më parë, emra të mëdhenj të muzikës shqiptare u mblodhën në Romë për 550 vjetorin e Skënderbeut.

Në mesin e tyre ishte edhe Dua Lipa, Ramë Lahaj, Inva Mula por edhe ish-futbollisti Lorik Cana.

Sot Cana hyri në Instagram për të postuar një fotografi të bërë në prapaskenë dhe shkroi pak fjalë për të.

“Si të gjithë shqiptarët, fans i madh i Dua Lipës. Krenar me ty”, ka shkruar ish-futbollisti.

Artikuj të ngjashëm