Dua Lipa di si të sjellë shfaqje të mrekullueshme edhe nga shtëpia

By

Pasi lansoi albumin e saj Future Nostalgia, këngëtarja bëri një paraqitje virtuale në shfaqjen e James Corden për të sjellë gëzim dhe këngë përmes ekranit me miqtë e saj.

Edhe pse Lipa ishte duke qëndruar në shtëpi në Londër, grupi i saj dhe valltarët në sfond iu bashkuan performancës në distanca nga disa lokacione të ndryshme.

Ndiqni të plotë në videon që këngëtarja publikoi në llogarinë e saj në Instagram. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm