Gent Fatali me këngë të re!

By

‘Rakia’ është kënga e fundit e Gent Fatalit, por tani është koha për një tjetër produksion muzikor. Kështu ka treguar vetë artisti në llogarinë e tij në Instagram duke zbuluar se diçka e re po vjen.

Kënga dhe klipi është punuar e gjitha në studion e Max Production që menaxhojnë artistin.

Ky projekt ishte menduar i fundit nga ky label për këtë vit, por gjërat kanë ndryshuar pasiqë në fund të dhjetorit një tjetër këngëtare do të publikoj këngë të re./Prive.al

Artikuj të ngjashëm