Bebe Rexha rikthen glamurin e Hollywood-it të vjetër

By

Bebe Rexha bëri një mbërritje të mrekullueshme në iHeartRadio Music Awards 2023 në Dolby Theatre në Los Angeles mbrëmë.

Këngëtarja zgjodhi fustanin prej kadifeje dhe pupla nga Alessandra Rich. Dizajni jashtë shpatullave, i plotësuar nga pendët voluminoze të elastanit, krijoi një moment të vjetër magjepsës të Hollivudit.

Parukierja e famshme Cesar Deleon Ramirez stiloi flokët e Rexhës në një model të frymëzuar nga vitet ’90, ndërsa grimieri i famshëm Diana Shin zgjodhi një grim neutral, por të guximshëm. /Prive.al

HOLLYWOOD, CALIFORNIA - MARCH 27: Bebe Rexha attends the 2023 iHeartRadio Music Awards at Dolby Theatre on March 27, 2023 in Hollywood, California. (Photo by Frazer Harrison/Getty Images)

Artikuj të ngjashëm