Nuk do besoni se me çka ka filluar të merret Albërie Hadërgjonaj

By

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj është rikthyer së fundmi në Shqipëri ku po merr pjesë në edicionin e dytë të spektaklit ‘Your Face Sounds Familiar’.

Megjithatë, të qenurit pjesë e jurisë së ‘YFSF 2’ nuk është arsyeja e vetme që po e lidh këngëtaren me Shqipërinë.

Sot në mbrëjen e dytë të programit ajo bëri të ditur sipërmarrjen e re.

Nga tani e tutje, Albëria do jetë agjente shitjesh! Po, e lexuat mirë!

Këngëtarja ka hapur një agjensi të patundshmërive me të cilën shpreson të korrë sukses të madh.

‘Shqiptarët më kanë dashur dhe besoj që do ia dal edhe me real estatë (patundshmëri)’ – deklaroi këngëtarja në nisje të ‘Your Face Sounds Familiar’. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm