Bebe Rexha prezantohet me të brendshme në shfaqjen e “Victoria’s Secret”

By

Suepr seksi dhe i shfaqi të gjitha asetet e saj në të brendshme në pasarelën e njërës prej kompanive më të mëdha të modës në botë.

Këngëtarja Bebe Rexha e cila u ftua të performojë mbrëmë në shfaqjen e modës së Victoria’s Secret, u shfaq në të brendshme para se të fillonte e tërë shfaqja.

Victoria's Secret 2018: Bebe Rexha shared a sizzling picture of herself on Instagram

E veshur në të brendshme të zeza, këngëtarja ka mahnitur me pamjen e saj derisa më pas, ka performuar në skenë duke zgjedhur të vishte një kostum në ngjyrë rozë.

Victoria's Secret 2018: Bebe Rexha matched her nail polish with her bright outfit

Në këtë sfilatë, mbrëmë ka performuar edhe Rita Ora e cila i ka shoqëruar në skenë modelet e famshme të Victoria’s Secret, të cilave e tërë bota iu referohet si engjëj! /Prive.al

Victoria's Secret 2018: Bebe Rexha was one of the performers at the event this year

Artikuj të ngjashëm