Beatrix Ramosaj na përloti me postimin për babanë e ndjerë

By

Beatrix Ramosaj na përloti me postimin e saj të fundit të bërë në Instagram.

Këngëtarja tregoi se sot janë bërë 11 vite, që kur babai i saj u nda nga kjo jetë.

“Na mungon shumë ai. Thirre babanë tënd dhe tregoi atij se ti e do atë. Sot me 10 tetor, bëhen 11 vite që kur humba babanë tim të dashur. Vazhdo të pushosh në paqe baba,” shkroi ajo në postimin e fotografisë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm