Bashkëshorti zbulon arsyen pse Shyhrete Behluli humbi peshë

By

Shyhrete Behluli me bashkëshortin e saj Lulin dhe vajzën Engjëllushën, orë më parë kanë hedhur votën në shkollën “Iliria” në Prishtinë.

Pasi ata e kanë kryer obligimin si qytetarë të Republikës së Kosovës, gazetari i PRIVE në Klan Kosova, Vlorijan Halili, e komplimentoi këngëtaren dhe me këtë rast u zbulua pse ajo ka humbur peshë.

Ka qenë burri i saj i cili zbuloi për herë të parë se humbja e peshës është shkak i një super-projekti që do të vijë së shpejti.

Detaje të tjera iu tregon videoja e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm