Disa herë afër aksidentit, ja çfarë i kishte ndodhur Lorit në rrugë

By

Disa herë i kishte ndodhur që të puqitej me kamionët derisa po i jepte makinës për të shkuar në koncertet e saja.

Nëse nuk e keni ditur, këngëtarja Lori Kaçka asnjëherë nuk shoqërohet nga askush në rrugëtimet e gjata që merr për në koncerte dhe udhëton e vetme me veturë.

“Disa herë e kam zënë veten për pak ta puçisja kamionin. Më merrte gjumi dhe për pak të aksidentohesha”, ka thënë ajo, duke shpjeguar këtë eksperiencë të jetës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm