Adrian Gaxha hap biznesin e ri në Shkup (FOTO)

By

Kushdo që ndjek Adrian Gaxhën në rrjete sociale ka mundur ta vërejë tash e një kohë që ai është goxha i angazhuar në ngritjen e një biznesi të ri që nuk lidhet me muzikën.

Ai madje është shfaqur edhe në rolin e mjeshtrit duke mos përtuar që t’i hyjë punës edhe vetë.

View this post on Instagram

A post shared by Adrian Gaxha (@adriangaxha) on

E duket se përpjekjet janë finalizuar.

Këngëtari i njohur ka hapur një lokal në periferi të Shkupit në një prej qendrave tregtare.

Ky lokal i cili hapjen e ka pasur mbrëmë do jetë me koncept të përbashkët mes kafiterisë dhe restorantit dhe quhet ‘Cha-cha’.

Shumë suksese në këtë sipërmarrje të re me shpresën që muzika e mirë do jetë sërish prioritet për këngëtarin e njohur! /prive.al

View this post on Instagram

Opening night @chacha_cafe_restaurant

A post shared by Adrian Gaxha (@adriangaxha) on

Artikuj të ngjashëm