Ermali paska kaluar në një periudhë sfiduese dhe ne s’dinim gjë?

By

Këngëtari Ermal Fejzullahu ishte i ftuar sonte në “5 data” të emisionit Prive.

Ai zbuloi për herë të parë se në vitin 2015 ka kaluar një periudhë të vështirë me sulme paniku të cilat i ka tejkaluar me kohën.

Ndiqeni të plotë materialin më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm