‘Çmendet’ Anxhela Peristeri: Pëkrahje masive nga kolegët e saj

By

‘Gënjeshtar’ nga Anxhela Peristeri një vit më parë mori vëmendje të madhe duke u radhitur e dyta në festivalin Kënga Magjike 2016. Por mesa duket i ka ngelur ‘pikë’ vendi i parë pasiqë është rikthyer sërish në skenën e këtij eventi.

Mbrëmë Anxhela është paraqitur në ‘E diela shqiptare’ me këngën ‘E çmendur’  e cila tashmë është publikuar në YouTube.

Me një interpretim dhe vokal fantastik, Peristeri po merr vëmendjen jo vetëm të publikut por edhe kolegëve të saj.

Një numër i madh i tyre kanë shpërndarë në pak orë projektin ‘E çmendur’ në llogaritë e tyre sociale./Prive.al

Artikuj të ngjashëm