Atdheu zbulon se ku është takuar për herë të parë me Xhulin

By

Dyshja më përfolur këto ditë në publik dhe brenda BBVK, është Atdheu dhe Xhuli.

Ata të dy shfaqën një afërsi të madhe në vetëm pak ditë, dhe dyshja dukshëm njiheshin edhe më parë.

Në bisedë me disa banorë, Atdheu zbuloi kur është takuar me Xhulin. Ai thotë se ishte viti 2009 dhe të dy u takun në një sfilatë mode. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm