Edhe Capital T këtë muaj po sjellë këngë

By

Muaji dhjetor, u bë një muaj shumë i frytshëm  për artistët shqiptarë, të cilët kanë paralajmëruar plot këngë.

Nga Tuna që po sjellë album në version akustik, te Yll Limani që po bën album e te Nora Istrefi e Skerdi që po sjellin këngë, e deri te Getoar Selimi, Flori Mumajesi dhe Bruno, këtë muaj projekt të ri po bën edhe Capital T.

Dhe kënga e tij është paralajmëruar nga vet rep artisti, i cili e ka dhënë lajmin në llogarinë e tij në Instagram.

Përvec Kapos, nga grupi i tij posjellë këngë edhe 2Po2, dhe siç ka marrë vesh Prive, kënga e tij do lansohet këtëtë shtune. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm