Balloja Shqiptare, ky imazh paska ikur pa u parë: Haradinaj i jep përqafim të ngrohtë Diellza Kolgecit

By

Si kryeministër i Kosovës, Ramush Haradinaj e mbështeti me fonde organizimin e dy grave.

Edicioni i radhës i “Ballo Shqiptare”, nga Diellza Kolgeci dhe Afërdita Paçarada, mori përkrahjen edhe të Haradinajt, i cili të shtunën bashkë me gruan e tij Anita Muçajn, u drejtuan për tek kjo mbrëmje plot glamuar.

Nga kjo natë, dolën plot imazhe e një video ku kryeministri po tregohej romantik e po vallëzonte me bashkëshorten, por një fotografi na paska ikur pa e parë.

Është momenti kur Haradinaj e ka përqafuar Diellza Kolgecin, dhe ky imazh është përplot emocion. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm