Kur ka kryer marrëdhënie seksuale për herë të fundit Miss Universe Albania?! (VIDEO)

By

Intervista 60 sekondëshe në Prive këtë javë ishte e rezervuar për Miss Universe Albania, Lindita Idrizin.

Përballë pyetjeve mjaft provokative të gazetarit Vlorijan Halili, bukuroshja nuk ngurroi të jepte disa përgjigje mjaft interesante.

Lindita u pyet edhe se kur ishte hera e fundit që ka kryer marrëdhënie seksuale si dhe kë do të dëshironte t’a fuste në shtrat për çdo natë?!

Se si u përgjigjë ajo në këto e shumë pyetje të tjera mund të kuptoni në këtë video. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm