Bardhi dhe Lumi B bashkohen për projektin e ri

By

Hip hop artisti Bardhi, kohëve të fundit është mjaft aktiv në skenën muzikore me bashkëpunimi të reja.

Artisti përmes një postimi në Instagram ka lajmëruar projektin e radhës, i cili do të publikohet të martën në platformën Youtube.

Kënga titullohet “Qef”, dhe është në bashkëpunim me Lumi B. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by BARDHi (@bardhylidrizi)

Artikuj të ngjashëm