Prive zbulon: Bim Bimma bëhet baba, emri i bebes tipik shqiptar

By

Reperi i famshëm kosovar Bim Bimma, është bërë baba për herë të parë.

Gruaja e Burim Kursanit, Fjolla Vokshi, ka sjellë në jetë fëmijën e parë të çiftit gjatë së hënës.

View this post on Instagram

#nofilter #therealest I thought I will never find someone crayzie enough to be with my crayzie ass, for the rest of our days! Përjetë e n'përjetsi! InshaAllah 🥂

A post shared by BimBimma (@nrbim) on

Lajmin nuk e ka dhënë vet Bim Bimma dhe siç duket reperi ka zgjedhur të qëndrojë i heshtur, por është motra e tij Hana Kursani ajo që ka shpërndarë lajmin e gëzueshëm në rrjete sociale.

Ajo përveç se që tregon se është bërë hallë, e ka treguar edhe emrin e djalit, dhe është një emër tipik shqiptar.

Bim Bimma ka vendosur që djalin e tij ta pagëzojë me emrin Gegë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm