Pas bashkëpunimeve të Babastars, Onati vjen vetëm!

By

Babastars sapo ka publikuar dy bashkëpunime ‘Shih ti kishe’ nga Agoni dhe Cozman dhe ‘Bisha me dy koka’ nga Geti dhe Skivi.

Para tyre i vetëm erdhi Majk, teksa të njëjtën rrugë solo do të ndjek edhe anëtari tjetër Onat.

Onati, ka finalizuar këngën e tij më të re në studion Room6 me producent Pluton dhe lançimi i saj pritet të bëhet shumë shpejt.

Kjo këngë do të pasoj, një tjetër këngë solo që publikoi ‘A je’./Prive.al

Artikuj të ngjashëm