‘Babyshower’ i Meghan Markle do të kushtojë 200 mijë dollarë

By

Që Meghan Markle është aktualisht në Nëw York duke mbikëqyrur organizimet për festën “babyshower” këtë shumica prej nesh e mësoi tashmë.

Mikeshat e saj kanë paguar 200 mijë dollarë për festën e foshnjës që Dukesha pritet të sjellë në jetë.

Shoqet e saj janë Serena Williams, Misha Nonoo, Jessica Mulroney, Abigail Spencer, dhe Priyanka Chopra.

Shuma të cilën ka paguar Serena, e cila është lojtare profesioniste tenisi mjaft e famshme, është 75,000 dollarë.

Ndërkohë, një tjetër mikeshë i ka mbuluar të gjitha shpenzimet Meghan për të mbërritur në New York ose më saktë, ka paguar një xhet privat që kushton 100 mijë dollarë.

Artikuj të ngjashëm