Brenda shtëpisë 26 milionë dollarëshe të Justin dhe Hailey Bieber

By

Çifti i martuar Justin dhe Hailey Bieber, tani janë pronarë të një shtëpie të re.

Ata shpenzuan 25.8 milionë dollarë për shtëpinë gjigante, në një nga komunitetet më ekskluzive të Beverly HIlls, në Beverly Park.

Në 11,000 katrorë shtëpia vjen me 7 dhoma gjumi dhe 10 banjo, e vendosur në një hapësirë prej 2.5 hektarësh lart në malet Bev Hills.

Më poshtë mund të ‘bëni një shëtitje’ brenda shtëpisë së re të çiftit.

 

Artikuj të ngjashëm