Babai i tij është mësimdhënës, Getinjo tregon se si reagon ai kur dëgjon këngët e tij

By

Arti i repit është shpeshherë i pafiltruar dhe shumë real. Këtë Getinjo di ta bëjë më së miri dhe e gjithë jeta e tij është kënga rep.

Në bisedë me Artanin ai foli pak edhe për mënyrën se si babi i tij – i cili me profesion është mësimdhënës – reagon kur dëgjon këngët e tij.

Ndiqni të plotë bisedën mes dy banorëve në videon e mëposhtme. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother VIP Kosova (@bigbrothervipkosova)

 

Artikuj të ngjashëm