A mendon se bukuria të mban në BBVK? Gresa befason me përgjigjen e saj

By

Gresa Hoti është një nga banoret e shtëpisë dhe duke qenë edhe modele ajo ka tipare fizikisht tërheqëse.

Si të gjithë banorët edhe ajo pranoi pyetje nga publiku jashtë dhe njëra ndër to ishte, “A mendon që vetëm me bukuri e arsyeton prezencën në shtëpi?”.

Gresa buzëqesh me të kuptuar pyetjen dhe përgjigjet me shumë maturi.

Ndiqni të plotë përgjigjen e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm