Baba për herë të dytë, Besniku zbulon gjininë e foshnjes

By

Besnik Qaka ishte i ftuari i kësaj jave në “Ky emër nuk ka nevojë për prezantim” të RTV Dukagjinit.

 

Qaka kujton momente nga fillimet e karrierës si solist e po ashtu të grupit NRG Band, që i gjithi përbëhet nga anëtarë të familjes. Rrugëtimi muzikor i artistit ishte i mbushur me suksese, zhgënjime e paragjykime, të cilat Besniku i rrëfeu në intervistë përballë Artan Telakut.

Qaka tregoi se po bëhet sërish baba e teksa ekskluzivisht për “Ky emër nuk ka nevojë për prezantim” zbuloi se gjinia e fëmijës së dytë është djalë. Besniku është po ashtu baba i një vajze, Unës për të cilën ka bërë dhe një këngë që akoma nuk është publikuar.

Artikuj të ngjashëm