AZET feston me sukses ditëlindjen e 27-të (VIDEO)

By

AZET feston sot ditëlindjen.

Reperi shqiptar i njohur në vendet gjermano-folëse, këtë vit e ka pritur me shumë suksese pasi ai solli projekte të shumta të cilat u bën hite dhe mblodhën miliona klikime në YouTube.

Njësoj ndodhi edhe me bashkëpunimin me Dhurata Dorës që ka arritur më shumë se 4.5 milionë klikime në pak ditë dhe ne mund të themi lirisht se 27 vjetori për AZET është më i miri.

Edhe pse, vitin e kaluar, artisti pati një vit të vështirë pasi humbi babanë dhe menaxherin e tij prej disa vitesh.

Gëzuar ditëlindjen AZET./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm