Azemi i qëndron afër Ganisë: Çoje kokën lart “king” (VIDEO)

By

Azemi i ka qëndruar afër Ganiut pas debatit dhe përplasjes që ka pasë me Lumbardhin.

Ai i tha komedianit se nuk duhet të ndikohet nga gjërat negative që mund të ndodhin brenda shtëpisë më të madhe.

“Mos e humb atë energji që e ke, je i madh. Mos i le gjërat tjera që ta hupin energjinë pozitive, qëndro pak vetëm, ke nevojë”.

“Nëse ke nevoj për diçka, mua më ke këtu. Çoje kokën lart ‘king’”, ka thënë Azemi./Klankosova.tv

Artikuj të ngjashëm