Prapaskenat e klipit të ri të Sevenit

By

Me datë 27 maj, Seven Saraçi publikoi videoklipin e këngës “I like”.

Ishte ky projekt në të cilin artisti kishte shumë kohë që po punonte dhe që ‘zgjoi shumë pluhur’ ende pa u publikuar.

Për Prive, artisti zbuloi se çfarë fshihet pas projektit të tij më të ri.

Ndiqni të plotë videon e mëposhtme. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm