Aventura plot adrenalinë e Tunës në ishullin Mauritius (VIDEO)

By

Kjo verë ishte e ngjeshur për këngëtaren Tuna Sejdi. Pas rikthimit spektakolar me album në fillim të vitit dhe suksesit që pasoi edhe me projektet tjera, koncertet nuk munguan për Tunën.

Këngëtarja ka marë rrugë drejt në destincioni atraktiv për disa ditë pushimesh duke zgjedhur ishullin Mauritius në kontinentin e Afrikës.

Mirëpo atje, Tuna nuk ka shkuar as me Patrisin, as me Tianin e as me dikë tjetër të familjes. Vetë e dyta, bashkë me shoqen e saj të ngushtë maqedonase, Tuna duket të ketë dedikuar disa ditë tërësisht të shkëputura nga rutina.

Së fundmi, ajo ka publikuar një video në llogarinë e saj të Instagrami ajo tregon se është një vajzë goxha e guximshme duke provuar një aktivitet mjaft të frikshëm.

Ajo shfaqet duke bërë zip line në një hapësirë goxha të lartë, ku për një moment ajo ngec në mes dhe personi i frikësuar që po bën videon thotë: “Ngeli”. /Prive.al

View this post on Instagram

Zip line adventure at @la_vallee_des_couleurs 😝

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on

 

Artikuj të ngjashëm