Robert Berisha na përloti me këngën dedikuar nënës (VIDEO)

By

Robert Berisha ka lansuar këngën dedikuar nënës së ndjerë.

Tekstin dhe muzikën i ka realizuar Kreshnik Avdiu dhe kënga vjen e shoqëruar me videoklip.

Teksti i ‘Nanës’ na preku shumë, dëgjojeni./Prive.al

Artikuj të ngjashëm