Fotosesioni i ri i Hanës na i ngrohu zemrat, Loredana publikon imazhet e vogëlushes

By

Është bërë zakon tashmë që të gjitha bebeve t’iu realizohen fotosesione që t’iu mbeten si kujtim.

Dhe këto seri fotografish, sa po vijnë e po bëhen më të bukura, më kreative e profesionale.

Edhe Loredana Zefi dhe Mozzik janë kujdesur që vogëlushja e tyre të ketë një fotosesion ende pa i mbushur 2 muaj jetë.

E imazhet e realizuara për Hanën janë sinonim i ëmbëlsisë. E shtrirë në një batanije, vogëlushja është rrethuar me lule shumë ngjyrëshe e po duket e adhurueshme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm