Aurela Hoxha si Dua Lipa: Preu flokët e gjata dhe krijoi stil të ri flokësh (FOTO)

By

Flokët e shkurtra deri mbi qafë, janë gjithsesi trendi i këtij viti. E nisi Dua Lipa, duke na befasuar me prerjen e re të flokëve.

E po kaq e guximshme, u tregua edhe modelja shqiptare Aurela Hoxha, e cila sapo ka treguar se i ka prerë flokët e saja.

Një stil i ri flokësh për stinën e re që po vjen. Sigurisht, Hoxha do e ketë edhe më të lehtë t’i mbajë bukur këto flokë ngase kujdesi do jetë më i reduktuar.

Gjithsesi, asaj po i rri shumë bukur ky model flokësh. /Prive.al

https://www.instagram.com/p/Bh9ycVCA_P0/?taken-by=hoxha_aurela

Artikuj të ngjashëm