Kur askush s’e priste: Ariana Fejzullahu nuk mbathi take në dasmë, por atlete!

By

Një palë taka elegante dhe të larta do ishin pritjet tona për një fustan glamuroz si ai që veshi Ariana Fejzullahu në dasmën e Gjikos dhe Elita Rudit.

Por bukuroshja e famshme, kishte vendosur për krejt dicka tjetër!

Një palë atlete “Balenciaga” kishin qenë kombinimi i Arianës për këtë mbrëmje që mblodhi në një vend shumë emra të njohur kosovarë.

Bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahu ka publikuar në profilin e saj në Instagram një fotografi, ku prezanton pamjen e saj mbrëmë dhe kombinimi mund të mos jetë konvencional, por është mjaft interesant. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm