Edhe në Zelandë të Re, Vesa Luma gjen fli!

By

Edhe ën fund të botës po të shkosh, shijet shqiptare nuk i shmang dot. Janë ato ndjesi me të cilat je rritur dhe ushqime që i ke ngrënë gjatë tërë jetës, që kur ishte një fëmijë.

View this post on Instagram

🎄Holiday mood🎄#mountvictoria #auckland #newzealand #december2017 #shoresummersnaps

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma) on

E këngëtarja Vesa Luma, edhepse së fundmi është zhvendosur në Zelandë të Re, me bashkëshortin e saj reperin Big Basta dhe djalin e tyre Lianin, ka gjetur fli edhe në kontinentin më të largët.

Këngëtarja drekën dje e kishte të garantuar nga një mike, ndërsa gatimi tradicional kosovar po duket tejet i shijshëm nga fotografitë që ka publikuar Vesa në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm