Kush është ‘partneri i krimit’ për Flakën?

By

Këngëtarja Flaka Krelani sot feston ditëlindjen e një nga urimet më të veçanta për të ka qenë nga kolegja dhe shoqja e ngushtë, Teuta Kurti.

Kurti përmes rrjeteve sociale ka shprehur dashurinë e saj për Krelanin madje ajo e konsideron Flakën si motër.

Urimit i është përgjigjur edhe Flaka e cila e ka falenderuar atë duke i thënë Teutës që e ka ‘partner në krim’.

Të dyja artistet kanë filluar karrierën në ‘Ethe’ dhe ka vitë që janë mike të mira.

Në planin muzikor, Flaka dje në Prive dha premierën e klipit ‘Am I Good Man’./Prive.al

image

Artikuj të ngjashëm