Dedikimi i ëmbël i Lyrical Son për përvjetor: E urren gruan dhe ja pse (FOTO)

By

Katër vjet të martuar dhe ai ende e dashuron marrëzisht.

Të gjithë fansat e tij e njohin bashkëshorten e reperit Festim Arifi, sepse ai gjithmonë ka treguar afeksionin që ka për të edhe publikisht.

Lyrical Son, këtë të hëne feston katër vjet martesë me Gresën, me të cilën ka edhe një vajzë jashtëzakonisht të ëmbël të quajtur Eva.

E në përvjetorin e katërt të kurorëimit të tyre, Lyrical Son ka pasur një urim tejet të bukur për bashkëshorten dhe po ashtu, romantik.

“Sinqerisht, të dua. Por nganjëherë mendoj se duhet të të urrej, sepse je shumë më e mirë se unë”, ka shkruar reperi. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm