Ashtu siç kanë premtuar, Genc Preluvkaj dhe NRG Band zbulojnë…

By

Genc Prelvukaj dhe NRG Band, po e mbajnë premtimin e dhënë ditë më parë.

Dyshja që u bë bashkë për këngën ‘Dashnia jem’ ka njoftuar përmes një videoje se projekti i ri i tyre do të publikohet nesër në orën 14:00.

Kënga vjen e shoqëruar me videoklip i realizuar nga BlackFish Entertainmet./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BkPf-5onpXo/?taken-by=gencprelvukaj

 

Artikuj të ngjashëm