Afrona ka një mesazh për armiqtë e saj!

By

E bukur, gjithnjë elegante dhe me një buzëqeshje fantastike. Por jo vetëm kaq.

Modelja Afrona Dika, e fejuara e këngëtarit Blerim Muharremi ka një trup të plotësuar me muskuj për t’i marrë lakmi.

Sigurisht ajo bën përpjekje të mëdha për ta arritur këtë formë duke frekuentuar shpesh palestrën.

Në një fotografi që ajo ka publikuar në Instastory, ka një mesazh që nuk është i zakonshëm për diskursin e Afronës.

Dikush duhet ta ketë nervozuar ngase ajo është shprehur me një gjuhë më të ashpër duke prezantuar të pasmet e saja të formësuara.

“Në djall vafshin ata që më urrejnë”, ka shkruar Afrona. /Prive.al/

 

 

Artikuj të ngjashëm